Webáruház -- Szakértők -- Híreink -- Kisokos -- Szavazás -- Apróhirdetés -- Blog -- Allergéntáblázatok -- Fórum -- Home

Tartalomjegyzék Élelmiszerallergia.hu
Élelmiszerallergia, diéták, lisztérzékenység, candida stb.

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Éttermek

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ételallergia
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
feheragi

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 04, 2008 9:50 pm    Hozzászólás témája: Éttermek Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha találtok olyan éttermet, cukrászdát, kávézót, vagy bármi olyan helyet, ahova egy lisztérzékeny, tej- tojás- vagy egyéb allergiás beülhet egy pár jó falatra, ide írjatok.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
feheragi

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 04, 2008 9:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pesten az Október 6.-a utcában van egy indiai étterem. A kenyér (akarom mondani lepény) alapanyaga búzaliszt. Ezen kívül egyféle tésztába csomagolt zöldséghez használják, azonkívül csicseriborsó lisztet használnak. Lehet enni rizses ételeket, zöldségeket, husikat és sok különleges finomságot.
Vissza az elejére
feheragi

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 06, 2008 5:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Bank Centerben (Pesten az Október 6-a utca - Szabadság tér) a Gránit torony aljában van egy kávézó. A kirakat szerint allergénmentes, cukormentes és gluténmentes sütemények is kaphatók.
Ismeri valaki? Amikor arra jártam, zárva volt.
Vissza az elejére
feheragi

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 15, 2008 2:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Áprilisban megyünk családdal Sopronba. Tudtok arrafelé megbízható éttermet? Esetleg Ausztriában?
Vissza az elejére
feheragi

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 19, 2008 1:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A soproni Solar Club Hotel éttermében vállalta a séf a gluténmentes ételek készítését. Nem volt semmi gondunk, bár a lányom nem hiperérzékeny. Evett húslevest, babfőzeléket, túróstésztát, bolognai makarónit, palacsintát tünetmentesen. Very Happy
Vissza az elejére
zsoldosmoni

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 02, 2009 6:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy a tortafaló bt. cukrászda hol van? Mert a megadott Gyáli úton nincs.
Vissza az elejére
Márk

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 03, 2009 8:12 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elvileg a Gyáli úton van, voltam is ott, de hivatalosan a Tortafaló Bt. tavaly óta nem forgalmaz gm termékeket. Sajnos. Erről hivatalos értesítést is kaptam. Hogy a jövőben esetleg forgalmaznának-e, az még erősen kérdéses.
Amúgy a Gyáli úton a László Kórház hátuljában van, az udvaron. Egészen hátra kell menni, ott van egy kis üzem. De iroda meg ilyenek nincsenek...

Márk

zsoldosmoni írta:
Sziasztok!

Tudja valaki, hogy a tortafaló bt. cukrászda hol van? Mert a megadott Gyáli úton nincs.
Vissza az elejére
Lujza

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 22, 2009 8:14 pm    Hozzászólás témája: étterem megbízhatóság Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Felmerült bennem az a kérdés, hogy bementem egy éttermbe és mondtam, hogy liszérzékeny vagyok, tudnak-e nekem ételt biztosítani, erre ők azt mondták, hogy igen. Én ettem is ott, de vajon tudják-e, hogy a megfelelő élelmiszerbiztonságra mennyire kell odafigyelni? (Az étterem semmilyen listán nem szerepel.) Question
Vissza az elejére
lajthabalazs

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 25, 2012 2:52 am    Hozzászólás témája: Diet-futár: gluténmentes kifőzde és ételfutár Budapesten Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Remélem jó helyre írok. A IV. kerületben a Széchenyi tér 9.-ben megnyílt a Diet-futár. A lisztérzékenyekre gondolva garantáltan gluténmentes a konyhájuk. Az ételek háziasak, és Budapest egész területén szállítanak házhoz is. A honlapjukat még lehetne csiszolni, de azért rendelni lehet: http://diet-futar.hu, Észak-Pesten a kiszállítás ingyenes. A napi menü 830Ft, nem mondom, hogy sportolóknak való adag, de az átlagos ebédházhozszállítós szintet veri. Óvodáknak, iskoláknak is szállítanak.
Vissza az elejére
moncsy.87

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 25, 2013 2:54 pm    Hozzászólás témája: Re: Éttermek Hozzászólás az előzmény idézésével

Valaki tudna nekem segíteni,hogy hol találok olyan cukrászdát ahol Gluténmentes sütikből lehet válogatni?
Mert sajnos voltam egy helyen és nagyon nagy csalódás volt mert a aneten akadtam rá Álomsüti a neve Budapesten van és kb 2 süti volt ami gluténmentes a többi 50 db az csak cukormentes volt Sad
Ráadásul nem is Pesti vagyok csak átutazóban voltam és gondoltam felkeresem ezt a cukrászdát de kár volt Sad
Aki tud az segítsen nagyon megköszönném Smile
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ételallergia Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.